EMR Olcum Hizmeti

SURVEY

EMRÖlcüm Hizmetleri

Fontel, sahip oldugu yetkin personel ve donanımı ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu  tarafından 100kHz-3GHz Frekans Bandında Çalışan Sabit Elektronik Haberleşme Cihazlarının Elektromanyetik  Alan Şiddeti Ölçümü için yetkili kuruluş olarak belirlenmiş ve hizmet vermektedir.

EMR Ölçüm belgesi tüm Radyo,Televizyon,Hava meydanları,Telsiz vericileri ve GSM istasyonlarının yaydıkları elektromanyetik alan şiddetini ölçme yetkisi,yetkinliğidir.. EMR ölçümlerimiz sonucunda hazırlamis oldugumuz dosya kayitlarimiz altına alınır ve Telekomünikasyon Kurumu onayına sunulur. Daha önce Fontele ölçümü yaptırılan bütün ölçüm değerleri fontel tarafından saklanır, uzun süreler geçmiş olsa dahi talebiniz halinde tarafınıza tekrar iletilebilir.

Fontel EMR ölçümlerinde saha planlanması,revizyon yapılması aşamalarında gerekli bilgi temini ve Telekomünikasyon Kurumuna başvuru dosyası hazırlanması hizmetlerini sağlamaktadır. Bu kapsamda, Türkiye'nin önde gelen Radyo- TV kurumlarının vericilerine ait ölçümlerin yanı sıra Hava Alanları, Turkcell-Avea-Vodadone operatörlerin baz istasyonlarına ait emr ölçümlerini yapmaktadır. Yapılan ölçümler sonucu hazırlanan dosyalar, Telekomünikasyon Kurumu onayına sunulmaktadır.

ÇözümSundugumuz il ve Bolgeler

  EMR ölçümü kapsamında;

-ADANA BÖLGE

-KAYSERİ BÖLGE

-KOCAELİ BÖLGE

-DİYARBAKIR BÖLGE de Radyo,Televizyon,Havaalanları,Telsiz vericileri ve GSM istasyonlarının yaydıkları Elektromanyetik Alan şiddeti ölçümleri yapılmakta ve Telekomünikasyon Kurumu onayına sunulmaktadır.

ReferanslarimizEMR Ölcümü yaptigimiz bazi Firmalar

 - Devlet Hava Meydanlari : Emr Ölcümü yapilmasi.

 - Karayolları :Emr Ölcümü yapilmasi.

-TEDAS:Emr Ölcümü yapilmasi.

-TURKCELL:BTK Dosyası hazırlanmasi,Emr Ölcümü yapilmasi.

-VODAFONE:BTK Dosyası hazırlanmasi,Emr Ölcümü yapilmasi.

-AVEA:BTK Dosyası hazırlanmasi,Emr Ölcümü yapilmasi.

-Radyo İstasyonlarinin Emr Ölçcümleri.

 

 

.